Apie

IĮ „MONTVEGA“ įkurta 2004 metais. 2012 m. liepos mėnesį individuali įmonė buvo pertvarkyta į UAB „MONTVEGA“. Per savo gyvavimo laikotarpį įmonė tapo viena iš pirmaujančių savo srities įmonių Lietuvoje, pelnė užsienio partnerių pasitikėjimą ir užsitarnavo tarptautinį pripažinimą.

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – sandėlio logistikos sistemos planavimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba sandėliavimo įranga bei sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbai.

Mūsų siūlomas platus sandėliavimo įrangos pasirinkimas nuo lentynų, palečių stelažų iki mezonino (perdangos) ir daugiaaukščių konstrukcijų, patenkins įnoringiausio kliento poreikius. Siūlomą sandėliavimo įranga yra sertifikuota, atitinka visus kokybės reikalavimus, ES normas ir technines sąlygas.

Kvalifikuotas ir patyręs pardavimo skyriaus personalas yra visuomet pasiruošęs suteikti visą dominančią informaciją, surasti efektyvius ir ilgalaikius sprendimus, įgyvendinant juos per kuo trumpesnį laiką.

UAB „MONTVEGA“ profesionalių montuotojų komandos, kokybiškai ir greitai atliks sandėliavimo įrangos montavimo ir demontavimo darbus, nepriklausomai nuo įrangos gamintojo ir konstrukcijos sudėtingumo.

Montuotojų komandos darbų vykdymui aprūpintos reikiamais įrankiais įvairaus sudėtingumo projektams atlikti, turi visas būtinas saugumo priemones, vairavimo teises kėlimo ir krovimo technikai ir t.t.

Mes vertiname ilgalaikius ir patikimus santykius su klientais. Vykdydami įsipareigojimus mes keliame ypatingai aukštus reikalavimus savo darbų kokybei ir kliento poreikių patenkinimui.

Privatumo taisyklės
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.